Kontakt

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń!


W celu rezerwacji busa lub autobusu skontaktuj się z nami telefonicznie


tel. 501 55 67 77

tel. 515 595 008

Oferujemy okolicznościowe przewozy do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch.
Wyjazdy biznesowe, turystyczne, okazjonalne - sprawnie, bezpiecznie i komfortowo.

Tani przewóz osób z Piły do Niemiec oraz z Niemiec do Piły. Bus do Berlina. Busy Berlin - Piła. Busy Niemcy Piła - Niska cena.

Transport osób w Europie

Chcesz szybko i komfortowo oraz tanio dotrzeć do dowolnego miejsca w Europie? Potrzebujesz aby zawieźć gości do hotelu, na lotnisko? Jesteśmy dla ciebie, świadczymy usługi takie jak: taksówka bus, taksówka biznesowa, taksówka dla firm, takxi. Mamy dla Ciebie wygodne busy z Piły Niemiec z Piły do Holandii i innego miejsca w Europie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie osób z Polski do Niemiec. Atrakcyjne ceny, bezpieczny i komfortowy przejazd.

Zapewniamy bezpieczne i sprawne przewozy osób!

Zapraszamy do kontaktu

bus, przewozy, Piła, Wielkopolska, autobus, wynajem busów, busa, szybkie transfery lotniskowe, wyjazd na lotnisko, podwiezienie na lotnisko, podróż, szybki transfer na lotnisko, pojechać na lotnisko, kursy do Niemiec, Berlina, Berlin lotnisko, wynajem busów, wynajem autobusów, przewóz osób, przewozy pasażerskie, przewozy autokarowe, wynajem autokarów, odbiór z lotniska, promu, zagranicy, zawiezienie gości do hotelu, taksówka bus, taksówka biznesowa, taksówka dla firm, takxi, zawiezienie gości, pracowników, zawiezenie na wycieczkę, na narty, wakacje, incoming Poland, przewóz osób i wycieczek Strony www ELSO