O nas

Podróżuj z nami!

Firma prowadzi działalność w zakresie usług przewozu osób.


Działanie dotyczy kraju i zagranicy. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych i licencję unijna na międzynarodowy przewóz osób. Istniejemy, gdyż są klienci przywiązujący wagę do wysokiej jakości usług w podróżach służbowych i w prywatnych, dla których liczy się czas, bezpieczeństwo, miła obsługa i komfort podróży. Nasz profesjonalizm doceniło już wiele Firm.


Od początku działalności postawiliśmy na nowoczesny, fabrycznie nowy tabor. Opieramy się na solidnej. Obecnie posiadamy mikrobus 9-osobowy, autobus 18-osobowy oraz 49-osobowy autobus. Nasze pojazdy spełnią, a pod wieloma względami przerosną Państwa oczekiwania. Kolor srebrny metalik widoczny w całej Europie promuje wizerunek Naszej Firmy.Firma TUR-PINIA wyspecjalizowana jest w świadczeniu takich usług jak:


  • przewóz osób
  • wynajem komfortowych busów, mikrobusów


czerpie z najlepszych światowych wzorców i rozwiązań, oraz wprowadza innowacje mające na celu ciągłe podnoszenie poziomu usług i zadowolenia klientów. Potencjał firmy pozwala nam na realizację zamierzeń oraz kontynuowanie rozwoju.

Podróże stają się przyjemnością. Przekonaj się sam...

Międzynarodowy przewóz osób

Prowadzimy działalność w zakresie usług przewozu osób. Działanie dotyczy kraju i zagranicy. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych i licencję unijną na międzynarodowy przewóz osób.

Zapraszamy i życzymy miłej podróży!


Więcej

Transport medyczny

Oferujemy bezpieczne przewozy chorych przystosowanymi do tego ambulansami ratowniczymi.

Przewóz osób niepełnosprawnych
Transport chorych, transport osób dializowanych
Przewóz osób na wózkach inwalidzkich


Więcej

Zadzwoń!

tel. 501 55 67 77
tel. 515 595 008

Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą.


Więcej
bus, przewozy, Piła, Wielkopolska, autobus, wynajem busów, busa, szybkie transfery lotniskowe, wyjazd na lotnisko, podwiezienie na lotnisko, podróż, szybki transfer na lotnisko, pojechać na lotnisko, kursy do Niemiec, Berlina, Berlin lotnisko, wynajem busów, wynajem autobusów, przewóz osób, przewozy pasażerskie, przewozy autokarowe, wynajem autokarów, odbiór z lotniska, promu, zagranicy, zawiezienie gości do hotelu, taksówka bus, taksówka biznesowa, taksówka dla firm, takxi, zawiezienie gości, pracowników, zawiezenie na wycieczkę, na narty, wakacje, incoming Poland, przewóz osób i wycieczek Strony www ELSO