Przewozy medyczne

Zobacz czym się zajmujemy
Nasze usługi są skierowane dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych, którzy muszą przewieźć chorą osobę. Działamy na terenie całej Polski, a także na terenie Europy. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegółowe informacje!

Przewozy medyczne

  • Przewóz osób niepołnosprawnych
  • Przewóz osób na wózkach inwalidzkich
  • Transport chorych
  • Przewóz osób dializowanych

Międzynarodowy przewóz osób

Prowadzimy działalność w zakresie usług przewozu osób. Działanie dotyczy kraju i zagranicy. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych i licencję unijną na międzynarodowy przewóz osób.

Zapraszamy i życzymy miłej podróży!


Więcej

Transport medyczny

Oferujemy bezpieczne przewozy chorych przystosowanymi do tego ambulansami ratowniczymi.

Przewóz osób niepełnosprawnych
Transport chorych, transport osób dializowanych
Przewóz osób na wózkach inwalidzkich


Więcej

Zadzwoń!

tel. 501 55 67 77
tel. 515 595 008

Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą.


Więcej
bus, przewozy, Piła, Wielkopolska, autobus, wynajem busów, busa, szybkie transfery lotniskowe, wyjazd na lotnisko, podwiezienie na lotnisko, podróż, szybki transfer na lotnisko, pojechać na lotnisko, kursy do Niemiec, Berlina, Berlin lotnisko, wynajem busów, wynajem autobusów, przewóz osób, przewozy pasażerskie, przewozy autokarowe, wynajem autokarów, odbiór z lotniska, promu, zagranicy, zawiezienie gości do hotelu, taksówka bus, taksówka biznesowa, taksówka dla firm, takxi, zawiezienie gości, pracowników, zawiezenie na wycieczkę, na narty, wakacje, incoming Poland, przewóz osób i wycieczek Strony www ELSO